224 716 15 55
info@bursabbspor.com
PAYLAŞ

Yetişkinler için tenis kursu başlıyor

21 gün önce

Pandemi sebebiyle ara verdiğimiz yüz yüze eğitimlere yeniden başlıyoruz. Yeni normalleşme dönemiyle spor yapmak isteyenlere kapılarını kontrollü olarak açan kulübümüz yetişkinler için tenis kursları başlatıyor.

 

Bursa Büyükşehir Belediyespor, korona virüsle mücadeleye devam ederken, yeni normalleşme süreciyle birlikte tüm hijyen tedbirlerini alarak yeniden sahalara iniyor. Yeni normalleşmeye 16 Haziran’da yetişkinler için yüzme kurslarıyla başlayan Büyükşehir Belediyespor 29 Haziran’nda ise yetişkinler için tenis kurslarıyla kortların kapısını açıyor.

En fazla 4 kişilik gruplar halinde gerçekleşecek tenis kursları BUSKi Tenis Kortları ve Hüdavendigar Tenis Kortları’nda yapılacak. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına kesinlikle uyulacak olan  kurslarda kursiyerler 1 aylık dönemde 8 saat eğitim alacak.  Kursa katılmak isteyen adaylar Acemler BUSKİ Tenis Kafe ya da Hüdavendigar Kent Parkı Tenis Kortları’nda kayıtlarını tamamlayabilecek. Kurs adayları yine 0224 239 83 80 ve 0224 234 12 35 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilecekler.