224 716 15 55
bbb@bursabbspor.com
PAYLAŞ

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR ERKEK VOLEYBOL TAKIMI'NDA CEMAL BORA ŞENSOY DÖNEMİ

24 gün önce

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda Başantrenörlüğe Cemal Bora Şensoy getirildi. Geçtiğimiz hafta Levent Zoroğlu ile olan sözleşmeyi karşılıklı anlaşarak sonlandıran Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda ikinci yarıda takımın başında Cemal Bora Şensoy olacak. Ligin ilkyarısında Levent Zoroğlu’nun yardımcılığını yapan Şensoy’la yola devam kararı alan Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, ikinci yarıda Cemal Bora Şensoy öncülüğünde müsabakalara çıkacak.

1984 Ordu doğumlu Cemal Borsa Şensoy, daha önce 4 sezon Salihli Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nı çalıştırdı. Bu ekipte 1. Lig ve Sultanlar Ligi’nde görev alan Şensoy, ardından 

İnegöl Belediyespor’un 1. Lig’e yükselen takımının başantrenörlüğünü ve aynı ekipte Efeler Ligi’nde yardımcı antrenörlük yaptıktan sonra, sezon başından bu yana da Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda yardımcı antrenörlük yapıyordu.

ALTEKMA MAÇI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Bu arada Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, AXA Sigorta Efeler Ligi ikinci yarı hazırlıklarına başladı. Başantrenör Cemal Bora Şensoy yönetiminde 4 günlük iznin ardından yeniden topbaşı yapan Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda Altekma ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürecek.