224 716 15 55
bbb@bursabbspor.com
PAYLAŞ

Karateciler'den 16 madalya

4 yıl önce

Büyükşehir Belediyespor Kulübü karate sporcuları ‘Küçükler,Yıldızlar Okullarası Karate İl Şampiyonası’nda 16 madalya ile kürsüye çıktı.


Alt yaş gruplarında aldığı sonuçlarla dikkat çeken Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü başarısını sürdürmeye devam ediyor. Yeşil-beyazlılar 8-9 Şubat tarihlerinde düzenlenen Küçükler,Yıldızlar Okullarası Karate İl Şampiyonası’nda büyük başarıya imza attı. Osmangazi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda 285 sporcunun katılımıyla gerçekleşen turnuvada Büyükşehirli sporcular kumite kategorisinde, Eren Turan, İlber Uyanık, Berk Acar ve Mert Çelebi ile birincilik, Bedri Can Balpınar, Yunus Emre Mercan ve Defne Ellik ile ikincilik, Alperen Karataş, Yusuf Eren Karadeniz, Halil Balkan, Efe Tuğra Yaşar, Ebrar Altınkök, Gizem Kahraman ve Zeynep Söylemez ile üçüncülük madalyası kazanırken kata kategorisinde ise Elif Beykan ve Şeyma Satı ile de üçüncü oldu.


Toplamda 4 birincilik, 3 ikincilik ve 9 üçüncülük elde eden Büyükşehirli sporcular kazandıkları 16 madalya ile turnuvanın en iyisi olmayı başardı.