224 716 15 55
bbb@bursabbspor.com
PAYLAŞ

VOLEYBOL TAKIMIMIZ BAŞANTRENÖRÜ CEMAL BORA ŞENSOY, GALİBİYETLE SONUÇLANAN SPOR TOTO SK MAÇI SONRASINDA DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

7 ay önce

Hafta içi bir güne denk gelmesine rağmen maçımızı harika bir seyirci desteğiyle oynadık. Bizi her maç destekleyen taraftarlarımızın yanında Bursa’nın birçok okulundan gelen öğrenciler ve altyapı sporcularımızın verdiği destek bizim için gerçekten muhteşemdi. Bu galibiyet bizlerden onlara bir teşekkür olsun.


Spor Toto geniş kadro yapısına sahip bir takım. Özellikle hücum anlamında etkili birçok oyuncuya sahipler. Bu maçta iyi servis temposu yakalayıp rakibimizin hücum verimliliğini düşürmek bizim açımızdan önemliydi. İlk sette oyunun servis bölümünde çok hata yaptık ancak sonrasında istediğimiz ritmi yakaladık. Blok ve defansta iyi işler yaptık ve bu da bize arzuladığımız galibiyeti getirdi. Oyuncularımı ve teknik ekibimi kutluyorum. Spor Toto’ya başarılar diliyorum.


Oyuncularımın son haftalarda artan performanslarından dolayı son derece mutluyum. Kazanma isteği ve başarıya ulaşma arzusu bizi günden güne daha iyi bir takıma dönüştürüyor. Bunu sürdürülebilir hale getirmek için çalışmaya devam edeceğiz.


İlk devrenin son maçını deplasmanda Türşad ile oynayacağız. Bizim açımızdan uzun bir seyahat ve zorlu bir deplasman olacak. Bu maça en iyi şekilde hazırlanıp devreyi galibiyetle kapatmak istiyoruz. Ligde birçok takım sıralama anlamında sıkı bir yarış içerisinde. Bu yarışta aldığımız her galibiyet hedeflerimize bir adım daha yaklaşmak için en önemli motivasyon kaynaklarımızdan birisi.” diye konuştu.