224 716 15 55
bbb@bursabbspor.com
PAYLAŞ

VOLEYBOL TAKIMIMIZ BAŞANTRENÖRÜ CEMAL BORA ŞENSOY, GALİBİYETLE SONUÇLANAN BİGADİÇ BELEDİYE MAÇI SONRASINDA DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

6 ay önce

Bursa halkının desteğini Galatasaray karşılaşmasında yanımızda hissetmek istiyoruz


Şensoy; “Öncelikle ligde Alanya Belediyespor deplasmanı ve üç gün sonra kendi sahamızda Bigadiç Belediyespor ile bir erteleme maçı oynadık. Bu iki maçtan galibiyetle ayrılmak hedeflerimiz doğrultusunda ilerlememiz açısından son derece önemliydi. Özellikle Alanya Belediyespor karşısında oyuncularımın gösterdiği performans oldukça iyiydi. Sahada her şeyiyle mücadele eden, sistemli ve pozitif voleybol oynayan bir Bursa Büyükşehir Belediyespor vardı. Bigadiç Belediyespor karşısında istediğimiz oyunu her ne kadar sahaya yansıtamasak da sahadan galibiyetle ayrıldığımız için mutluyuz. Üst üste aldığımız bu iki galibiyetin moral, motivasyon açısından takımımız adına olumlu yansıyacağı inancındayım.


Cumartesi günü Galatasaray ile evimizde oynayacağız. Kazanan takım ligin kalan bölümünde önemli bir avantaj elde etmiş olacak. Bu yüzden voleybol adına mücadelece gücü yüksek bir maç bekliyorum. Bütün Bursa halkının desteğini bu önemli karşılaşmada yanımızda hissetmek istiyoruz. Tüm Bursa halkını ve voleybolseverleri maçımıza davet ediyoruz.” diye konuştu.